Seda Mete: İkonik Bir Stara Benzetilmek Hoşuma Gidiyor

Kategoride Diğer

Muhteşem güzelliğiyle göz kamaştıran müzik dünyasının ünlü ismi Seda Mete avukat olmayı planlarken Nükhet Duru ile tanışması hayatını değiştirdi. Seda Mete, Duru’ya 11 yıl vokal yaptı. Nükhet Duru’nun sanat yaşamında çok büyük bir yeri olduğunu her fırsatta dile getiren Seda Mete, bitmek bilmeyen enerjisi ve sahne şovlarıyla dinleyenlerini mest ediyor adeta…

Seda Mete Haber Caddesi’nden  Alper Ergez’in sorularını yanıtladı

İşte Röportajda Öne Çıkanlar;

Bir röportajınızda Nükhet Duru beni keşfetti demiştiniz. Biraz bahsedermisiniz Nükhet Duru’nun müzik hayatınızdaki yeri nedir?

Nükhet Duru’nun hayatımdaki yeri o kadar kıymetlidir ki ; çok küçük yaşlarımda karşılaştım kendisi ile , beni ilk tanıdığında böyle şarkı söylemeyi ve böyle mikrofon tutmayı nereden öğrendin demişti..ben de bilmiyorum diye cevap vermiştim..çok küçüktüm..o bendeki bişeyi gördü ve 11 yıl birlikte çalıştık..sahnenin sahne yapmanın makyajdan tutun kostüme kadar nasıl bir sanatçı olunuru Nükhet Duru’dan öğrendim..bugün O’nun sayesinde sizlerleyim.. 

Kısa sarı saçları ve tavırlarıyla Marilyn Monroe’ya benzetilmek nasıl bir duygu?

Marilyn olmak için ya da onun gibi görünmek için inanın özel bir çabam yok 🙂 yıllardır siyah kısa saçlarım ile de aynı makyajı yapardım , bi gün radikal bir karar ile sarışın olmak istedim .. siyah saçlarım ile de Marilyn ‘ e benzetirlerdi beni… bir de böyle ikonik bir stara benzetilmek hoşuma gidiyor açıkçası .. yıllarca tüm Dünya starlarının da kullandığı bir imaj..sarışın olmak bana uğur getirdi..böyle devam edeceğim sanırım 🙂  

İKONİK BİR STARA BENZETİLMEK HOŞUMA GİDİYOR

İnanılmaz bir şov kadını olduğunuzu düşünüyorum. Bu başarınızı tv ye taşımayı düşünüyormusunuz Mesela bir dijitalde talk show nasıl olur sizce?

Kabul edilebilir derecede uygun görüyorum bu söylediğinizi 🙂 çok teşekkürler bu arada..sahne ses orkestra kostümler dans eşittir show benim için..sahnede duramıyorum elimde değil..orası benim için bir tutku ve bu dinleyenlerime de yansıyor..neden olmasın 😉  

Yeni Çalışmanız  ‘Tövbe’ için ‘’KÜLLERİNDEN YENİDEN DOĞANLARA ARMAĞAN OLSUN” diyorsunuz. Bu Şarkıyı Okumaya Nasıl Karar Verdiniz?

”Tövbe” bizi üzen hangi sebepler olursa olsun onlardan uzaklaşmamızı kendi yolumuza devam etmemizi ve hayatın bazı noktalarında yaşadığımız düşüşlerden çok rahat kalkabileceğimizi hayata karşı cesur olmamızı söylüyor. ”Yeniden doğması zor değil” diyor. Bence ikinci bir şansı hak eden her zaman kendimiz olmalıyız. Çok güçlü bir şarkı “Tövbe”  

ALPER ERGEZ / HABER CADDESİ RÖPORTAJ

- Advertisement -- REKLAM -
Son Eklenenler

İlginizi Çekebilir