Memleket Partisi Antalya’da görev dağılımı yapıldı

Kategoride Diğer

ANTALYA – Ramazan Deniz Başkanlığında toplanan il yönetim kurulu üyeleri arsında yapılan seçimde; il sekreteri, il başkan yardımcıları ve il saymanı seçildi.

Memleket Partisi Antalya’da 19 Mart 2022 tarihinde gerçekleşen olağanüstü kongresinin ardından 3’üncü kez toplandı. Toplantıda yönetim kurulu görev dağılımı için sandık kuruldu ve adaylar belirlendi.

Adaylığını açıklayan isimler arasından Nuriye Şeker il sekreteri, Tayfun Aydoğmuş, Bahri Kendir, Hasan Yalçın başkan yardımcısı, Hüseyin Atalay ise sayman olarak seçildi. Seçimin ardından İl Başkanı Ramazan Deniz, parti içi organizasyon şemasını yönetim kurulu üyeleri ile paylaştı.

Başkan Deniz, “Yönetim Kurulu Üyeleri ve üyelerinde yer aldığı komisyonlar kurulduğunu u komisyonların ilgili başkan yardımcıları ile koordinasyonlu bir şekilde çalışacağını, hedeflerimiz doğrultusunda projeler üretilecek” ifadelerini kullandı.

Deniz, şöyle devam etti:

“Bugüne kadar yeterince zaman kaybettik artık kaybedecek zamanımız yok, liyakatli ve donanımlı bir ekibimiz var güzel işler başaracağımıza inanıyorum. Partimizin büyümesi için en alt kadememizden en üst kadememize herkes katkı koyacak.”

İfadelerini kullandı.

- Advertisement -- REKLAM -
Son Eklenenler

İlginizi Çekebilir