Kariyerimde yol haritamı çiziyorum

Kategoride Diğer

Hafta içi her gün Süper FM’de Türkiye’nin en bulaşıcı en şen kahkahası Duygu Atakan’ın, Duygu’yla Radyodayız programının konuğu pop müzik sanatçısı Tuğba Yurt’tu.

Süper FM’de Duygu Atakan’ın Duygu’yla Radyodayız programında Tuğba Yurt, önümüzdeki günlerde yeni şarkısının çıkacağının müjdesini verdi. Yurt, ‘Elimizde olan şarkılar var. Nisan, Mayıs gibi Ersay Üner’in hazırladığı bir şarkı da var. Ersay’la enerjimiz tuttu. Çok başarılı bir müzisyen. Onunla çalışmaktan çok mutluyum’ dedi.

Pandemi de en çok müzisyenlerin yara aldığını belirten Tuğba Yurt, konserlerin 12’de bitmesi normal ancak canlı müzik yapan yerlerin durumu inşallah en kısa sürede düzelir’ diye konuştu. Barlarda da sahneye çıkma durumuna ise şöyle açıklık getirdi sevilen sanatçı, Daha çok konser sanatçısı olma yolunda ilerliyorum. Kesinlikle bara çıkmam demiyorum bana uygun yerlerde çıkabilirim. Şu aralar kariyerimde bu yol haritasını çizmeye çalışıyoruz. 2021 yılında her şehirde Açıkhava konserleri verdim bu benim hayalini kurduğum bir şeydi. Düşünsenize sizi tercih edip biletinizi alıp konserine geliyor halk. Benim için çok kıymetli bir durum’ dedi…

- Advertisement -- REKLAM -
Son Eklenenler

İlginizi Çekebilir