Aycan Günday Koçtürk: Didim’e değer katmaya hazırım

Kategoride Diğer

Didim’de 31 Mart’ta gerçekleşecek yerel seçimler öncesi hareketlenme devam ediyor. Bu seçim sürecinde, Cumhuriyet Halk Partisi’nden (CHP) Didim Belediye Başkan Aday Adayı olan Aycan Günday Koçtürk, iddialı bir profil ve zengin bir geçmişle sahneye çıkıyor.

AYDIN – İş deneyimi, gönüllülük projeleri, dil bilgisi ve kişisel yetenekleriyle dikkat çeken Koçtürk, çalışma hayatına TESK Dış İlişkiler Bölümü’nde Sigorta ve Gayrimenkul Uzmanı olarak adım attı. Daha sonra Başkan Grup Dış İlişkiler Sorumlusu olarak görev aldı ve Plaka A.Ş. Evrak Bölümü’nde de tecrübe kazandı. İş başarılarını gönüllü çalışmalarıyla taçlandırdı.

Atatürkçü Düşünce Derneği etkinliklerine katılımıyla tanınan Koçtürk, hayvan hakları savunuculuğunda aktif bir rol üstlendi ve ASİAD üyeliğiyle iş dünyasında da yer aldı.

Üst seviyede İngilizce bilen Aycan Günday Koçtürk, siyasi örgütlenme, liderlik, takım çalışması gibi becerilerinin yanı sıra Türkiye ve Hindistan arası resim yarışmasında birincilik, B sınıfı araç kullanımı, bilgisayar ve piyano gibi farklı alanlarda da yetkinlik gösteriyor.

Ankara doğumlu ve evli olan Koçtürk, Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler uzmanı olarak önemli bir geçmişe sahip. 28. Dönem Ankara 1. Bölge milletvekili adayı olarak saha çalışmalarına aktif olarak katılan Koçtürk, Cumhuriyet Halk Partisi’ne olan bağlılığını babası Duayen Derviş Günday‘dan aldığı ilhamla sürdürüyor.

2007’den bu yana Ankara başta olmak üzere Türkiye genelinde federasyonlar, STK’lar ve derneklerle sürekli iletişim halinde olan Aycan Günday Koçtürk, esnaf odaları ve birlik başkanlarıyla çeşitli projelerde yer aldı. Cumhuriyet Halk Partisine katkı sağlamak amacıyla Didim Belediye Başkanı Aday Adayı olarak desteklerinizi bekliyor.

Eğitim hayatına Arı Koleji’nde başlayan Koçtürk, Ufuk Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nde Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü’nden başarıyla mezun oldu.

Didim için Cumhuriyet Halk Partisi’nin güçlü aday adaylarından biri olan Aycan Günday Koçtürk, siyasi birikimi, iş deneyimi ve gönüllü çalışmalarıyla şehre katkı sağlamayı amaçlıyor. Yenilikçi bakış açısı, liderlik vasıfları, geniş sosyal ağları ve siyasi öncülüğüyle Didim’e değer katmayı hedefleyen Koçtürk, desteklerinizi bekliyor!”

Son Eklenenler

İlginizi Çekebilir